Zdrowe zioła
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Zdobyte lekcje Przygotowanie do Medicare Płatności w pakiecie

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Przez prawie 50 lat Medicare zarządzało odrębnymi systemami płatności dla szpitali, klinik, lekarzy, placówek opieki po przebytym zaostrzeniem i innych kategorii podmiotów świadczących opiekę zdrowotną, z nielicznymi zachętami do koordynowania opieki w ramach ciągłości usług. Systemy te obsługują rozdrobniony system dostaw po znacznych kosztach dla podatników i beneficjentów Medicare. Analitycy polityczni od dawna są zainteresowani zwiększeniem efektywności i koordynacji opieki poprzez łączenie płatności Medicare dla szeregu usług świadczonych podczas określonych epizodów opieki.1 Na przykład płatność epizodyczna za całkowite zastąpienie stawu może obejmować przyjęcie szpitalne i profesjonalne usługi. , a także wykwalifikowana pielęgniarka, domowa opieka zdrowotna i inne usługi opieki po ostrym okresie przez określony czas po wypisaniu.
W sierpniu 2011 r. Centrum ds. Medicare i Medicaid Innovation Centers for Medicare i Medicaid Services (CMS) ogłosiło Inicjatywę Połączonych Płatności za Inicjatywę Pielęgnacji i zaprosiło dostawców do złożenia wniosku o jeden z czterech nowych modeli płatności, aby rozpocząć w 2013 r. Pierwszy model pakiety płatności za usługi szpitalne i lekarskie podczas hospitalizacji. Drugi model obejmuje płatności za hospitalizację i wszystkie usługi opieki po leczeniu ostrym do 180 dni po wypisaniu ze szpitala. Trzeci model obejmuje płatności za usługi po ostrym okresie po hospitalizacji, ale nie obejmuje pobytu w szpitalu. Czwarty model ustala stałą płatność przyszłą za wszystkie usługi w trakcie hospitalizacji oraz ponowne wizyty w ciągu 30 dni. Ponieważ pomagaliśmy ponad 100 szpitalom w przygotowaniu się do udziału, oceniliśmy możliwości i wyzwania programu poprzez analizę dużej bazy danych o roszczeniach Medicare.
W ramach nowego programu, epizody opieki są wywoływane przez hospitalizację. CMS nie zdefiniował konkretnych rodzajów odcinków, ale poprosił wnioskodawców o zaproponowanie własnych definicji w ramach parametrów czterech modeli. W aplikacjach, które zostały złożone w czerwcu, organizacje zaproponowały definicje epizodów obejmujące grupy związane z diagnostyką szpitalną (DRG), okna czasowe epizodów i listy usług, które mają być wyłączone z epizodów. W październiku CMS wrócił do zgłaszających ze standardowymi definicjami 48 odcinków, które byłyby podstawą programu. Szpitale, które wybierają wiele typów epizodów zawierających wysokonakładowe DRG, takie jak całkowita wymiana stawów, zastoinowa niewydolność serca, przewlekła obturacyjna choroba płuc i zapalenie płuc, mogą z łatwością przenieść 10 do 20% swojej puli Medicare do programu płatności pakietowych. Osoby, które wnioskowały o model obejmujący zarówno wydatki na opiekę zdrowotną, jak i po ostrym okresie – skupiamy się tutaj – zaczynają od przejścia od zapewniania opieki szpitalnej do ponoszenia odpowiedzialności finansowej za beneficjentów Medicare w ramach pełnego zakresu usług.
Pierwsze trzy modele faktycznie nie płacą stałej ceny organizacji odpowiedzialnej za epizod opieki. Większość szpitali nie może podzielić potencjalnej płatności między poszczególnych dostawców, ponieważ nie mają umów ze wszystkimi dostawcami, którzy obsługują swoich beneficjentów Medicare. Zamiast tego CMS ustali cenę docelową dla każdego odcinka – w oparciu o historyczne wydatki na pacjentów każdej organizacji minus wymagany rabat – i nadal będzie płacić za opiekę w stawkach opłaty za usługę oferowanych przez Medicare
[patrz też: jak poderwać przyjaciółkę, rojoland, gemini radziejów ]

Tags: , ,

No Responses to “Zdobyte lekcje Przygotowanie do Medicare Płatności w pakiecie”

 1. Gabriel Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: forever aloes[...]

 2. Leon Says:

  W suplemencie jest dużo składników potrzebnych przy chorobie tarczycy

 3. Norbert Says:

  [..] Oznaczono ponizsze tresci z artykulu oryginalnego: sprzet kuchenny[...]

 4. Nikodem Says:

  Regeneracja wątroby – temat zawsze na czasie

 5. Aleksandra Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu implanty zębów[...]

 6. Pepper Legs Says:

  Od jakiegoś czasu mam wysokie ciśnienie 

Powiązane tematy z artykułem: gemini radziejów jak poderwać przyjaciółkę rojoland