Zdrowe zioła
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Zdobyte lekcje Przygotowanie do Medicare Płatności w pakiecie cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

CMS uznaje wagę zmienności losowej i potrzebę stabilnych aktuarialnie populacji w swoim Programie oszczędnościowo-rozliczeniowych Medicare, w którym organizacje nie mogą uczestniczyć, o ile nie obsługują co najmniej 5000 beneficjentów. Inicjatywa w pakiecie nie wyznacza takich ograniczeń, a średniej wielkości szpitale mają zwykle od 100 do 200 przypadków w przypadku ich najczęstszych rodzajów epizodów Medicare. Przy tych niższych wolumenach szpitale mogą charakteryzować się dużymi zmianami średniego poziomu wydatków na poszczególne typy epizodów z roku na rok ze względu na losową zmienność w nasileniu choroby. Na przykład nasze symulacje wykazały, że 25% szpitali, w których od 100 do 125 rocznych przyjęć do zastoinowej niewydolności serca, poniosłoby straty finansowe w wysokości co najmniej 11%, po prostu dlatego, że ich pacjenci w pierwszym roku programu różnią się od tych w okresie używanym do ustalenia celu ceny.3 Kolejne 25% tych szpitali uzyskałoby zyski finansowe w wysokości 6,1% lub więcej. Taka losowa zmienność w nasileniu choroby może przerastać efekt poprawy wydajności w określaniu krótkoterminowych wyników finansowych szpitala – co powoduje, że wczesne wygrane i straty artefaktów zmienności, a nie znaki prawdziwego sukcesu lub porażki.
Inicjatywa Powiązane wpłaty na rzecz poprawy opieki ma ogromny potencjał w zakresie zaangażowania szpitali w zmiany w projektach klinicznych i koordynacji opieki, co może poprawić zarówno opiekę, jak i wydajność. Szpitale mają już zachęty dzięki systemowi płatności DRG Medicare, aby zwiększyć skuteczność opieki szpitalnej, ale niewielu zainwestowało w zarządzanie opieką po zwolnieniu. Inicjatywa dotycząca płatności pakietowych stanowi szansę dla szpitali na zdobycie doświadczenia w zakresie koordynacji opieki w ramach ciągłości usług dla dyskretnych warunków klinicznych. Niemniej jednak menedżerowie programów muszą zachować czujność, aby zachęty finansowe nie powodowały skąpienia w opiece lub unikaniu pacjentów wysokiego ryzyka.4
Powodzenie inicjatywy zależeć będzie od tego, czy chroni uczestniczące szpitale przed stratami wynikającymi zarówno z przypadkowej, jak i systematycznej zmienności w nasileniu choroby. Pewne cechy konstrukcyjne sprawią, że będzie on bardziej atrakcyjny dla szpitali, w tym dostosowanie ryzyka, ochrona przed utratą limitu w przypadku wysokich kosztów, możliwość wykluczenia przypadków z wysokimi kosztami podstawowych diagnoz z definicji odcinków oraz tzw. Korytarze ryzyka, które umożliwiają szpitale dzielenia się zarówno zyskami, jak i stratami w miarę zbliżania się do programu. CMS zaczął omawiać zmiany w proponowanym modelu finansowym z wnioskodawcami. Jeśli szpitale są przekonane, że program nagrodzi finansowo udane wyniki kliniczne, o wiele więcej będzie skłonnych do skorzystania z możliwości poprawy opieki, które program ten ma zachęcić.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Author Affiliations
Ze Szkoły Heller dla Polityki Społecznej i Zarządzania, Brandeis University, Waltham, MA.

Materiał uzupełniający
Referencje (4)
1. Welch WP. Powiązane płatności Medicare za ostrą i postacute opiekę. Health Aff (Millwood) 1998; 17: 69-81
Crossref Web of Science Medline
2 RTI International. Epizody po ostrych epizodach: rozszerzona książka danych o plikach analitycznych: raport do asystenta sekretarza ds. Planowania i oceny, czerwiec 2011 r.

3. Tompkins C, Ritter G, Mechanik R, Perloff J, Chapman J. Analiza opcji ryzyka finansowego i ograniczania ryzyka w programie Medicare Payment for Care Improvement. Waltham, MA: Brandeis University, 28 czerwca 2012 r. (Http://sihp.brandeis.edu/ihs/publications/Bundled%20Payments%20White%20Paper.docx).

4. Mechanic RE, Altman SA. Opcje reformy płatności: płatność odcinka to dobre miejsce na rozpoczęcie. Health Aff (Millwood) 2009; 28: w262-w271
Crossref Web of Science Medline
Zamknij odniesienia
Powołując się na artykuły (26)
Zamknij Cytowanie artykułów
[patrz też: priapizm łechtaczki, rojoland, batpol ]

Tags: , ,

No Responses to “Zdobyte lekcje Przygotowanie do Medicare Płatności w pakiecie cd”

  1. Emma Says:

    poza błonnikiem należy przyjmowac antyoksydanty

  2. Shadow Chaser Says:

    Article marked with the noticed of: salon kosmetyczny[...]

  3. Bowler Says:

    Od jakiegoś czasu zauważyłam że się lepiej czuję

Powiązane tematy z artykułem: batpol priapizm łechtaczki rojoland