Zdrowe zioła
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Polityka opieki zdrowotnej pod przewodnictwem prezydenta Romneya cd

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Wiele propozycji reform Romneya, takich jak sprzedaż ubezpieczeń międzypaństwowych i zmiany w ubezpieczeniach zdrowotnych, jest sprzeczne z jego wyraźnym zobowiązaniem do suwerenności państwowej. Podstawową konsekwencją będzie polityka podatkowa i budżetowa Romneya. Jeśli jego propozycje dotyczące zrównoważonego budżetu, podwyżek wydatków na obronę i braku redukcji wydatków zostaną osiągnięte, wszystkie programy bez zabezpieczenia, z wyjątkiem ubezpieczeń społecznych, wymagałyby cięć wynoszących średnio 29% w 2016 r. I 59% w 2022 r. Obejmowałoby to Medicare, Medicaid, National Institutes of Zdrowie, Centra Kontroli i Zapobiegania Chorób, Administracja Zdrowia Weteranów i wszystkie inne federalne programy zdrowotne. W przypadku braku wymogu równowagi budżetowej do 2022 r. Wymagana byłaby obniżka o 40%. Trudno sobie wyobrazić federalne zmniejszenie wydatków na ochronę zdrowia na tak bezprecedensowym poziomie. Jak pokazują wyniki sondaży przeprowadzonych przez Fundację Kaiser Family Foundation, wsparcie publiczne dla Medicare i Medicaid przekracza 80%, przy silnym poparciu nawet wśród wyborców z Partii Republikańskiej i Partii Herbacianej.
Co prowadzi nas z powrotem do historii Romneya. Jego zasadniczą propozycją polityczną jest odwołanie ACA, najbardziej konsekwentnej ustawy o reformie służby zdrowia. Jego zastępcze propozycje nie zapewniłyby znaczącego bezpieczeństwa osobom, które straciłyby ochronę prawną. Jego propozycje Medicare i Medicaid nieodwołalnie zmieniłyby te programy. Jego propozycje budżetowe i podatkowe zagrażałyby podstawowej infrastrukturze zdrowotnej kraju, o czym świadczy niewiele żywej pamięci. Można mieć tylko nadzieję, że gdyby wybrany prezydent, Romney zaskoczyłby Stany Zjednoczone tak samo jak Massachusetts.
Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Ten artykuł został opublikowany 10 października 2012 r. O godzinie.
Author Affiliations
Ze Szkoły Medycznej Warrena Alperta, Uniwersytetu Browna, Providence, RI (EYA, KKV); oraz Departament Polityki Zdrowotnej i Zarządzania, Harvard School of Public Health, Boston (JEM).

Materiał uzupełniający
Referencje (5)
1. Romney M. Zastąpienie Obamacare prawdziwą reformą opieki zdrowotnej. N Engl J Med 2012; 367: 1377-1381
Bezpłatny, pełny tekst Web of Science Medline
2. MittRomney.com. Opieka zdrowotna (http://www.mittromney.com/issues/health-care).

3. Spotkaj się z prasą. Transcripts: 9 września: Mitt Romney (http://www.msnbc.msn.com/id/48959273/ns/meet_the_press-transcripts/t/september-mitt-romney-ann-romney-julian-castro-peggy- afternoonan- ej-dionne-bill-bennett-chuck-todd / #. UFCnk41lTkc).

4. Ryan P. Droga do dobrobytu: plan odnowienia Ameryki: uchwała budżetowa na rok 2013. Domowy Komitet Budżetowy, 20 marca 2012 r. (Http://www.kaiserhealthnews.org/~/media/Files/2012/ryan%202013%20budget%20section%204%20and%205.pdf).

5. Holahan J, Buettgens M, Chen V, Carroll C, Lawton E. House Republikański plan budżetowy: wpływ zmian w finansowaniu ze środków Medicaid według stanu. Kaiser Commission on Medicaid and the Uninsured, maj 2011 (http://www.kff.org/medicaid/upload/8185.pdf).

Zamknij odniesienia
Komentarze (11)
Uprawnienia
Ryciny / Media
Wywiad audio
Wywiad z dr Gail Wilensky i John McDonough o platformach opieki zdrowotnej dwóch kandydatów na prezydenta. (27:07) Pobierz
[przypisy: rojoland, grot jędrzejów, gemini radziejów ]

Tags: , ,

No Responses to “Polityka opieki zdrowotnej pod przewodnictwem prezydenta Romneya cd”

 1. K-9 Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do psychologia pracy[...]

 2. Liquid Science Says:

  rak płuca to nie oszukujmy się wyrok

 3. Old Orange Eyes Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: obdukcja warszawa[...]

 4. Apolonia Says:

  Jakiś czas temu pewna firma wprowadziła na Polski rynek test na niedoczynność tarczycy

 5. Kalina Says:

  Article marked with the noticed of: bio żywność[...]

 6. Alan Says:

  u nas w kraju lepsze jagody niz jakies chinskie gowno

Powiązane tematy z artykułem: gemini radziejów grot jędrzejów rojoland