Zdrowe zioła
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Zdobyte lekcje Przygotowanie do Medicare Płatności w pakiecie ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Następnie okresowo CMS oceni, czy faktyczne wydatki na odcinki każdej z instytucji są powyżej lub poniżej docelowego budżetu. Ci, którzy pokonają cel wydatków, otrzymają dodatkowe płatności, a ci, którzy je przekroczą, muszą zwrócić nadmiarową kwotę do CMS. W ramach procesu aplikacyjnego CMS dostarczył potencjalnym wnioskodawcom szczegółowe dane o roszczeniach Medicare, aby mogli tworzyć odcinki i obliczać historyczne ceny. Dla większości organizacji była to pierwsza okazja, aby systematycznie analizować, co dzieje się z pacjentami Medicare po opuszczeniu szpitala. Nasza praca z tymi szpitalami koncentrowała się na epizodach opieki szpitalnej oraz wszystkich powiązanych usługach przez 90 dni po wypisaniu ze szpitala. Pojawiło się kilka ważnych ustaleń.
Zróżnicowanie średnich wydatków na 2009 rok w wybranych szpitalach w 90-dniowym epizodzie niewydolności serca. Każdy pasek reprezentuje wydatki w konkretnym szpitalu. Dane pochodzą z autorskiej analizy roszczeń Medicare z 2009 r. Skorygowanych o indeks płac geograficznych. Kwoty obliczono z wyłączeniem usług readmisji i usług części B, które nie są związane z diagnozą zastoinowej niewydolności serca. Opieka po przebytym leczeniu obejmuje koszty hospitalizacji w szpitalu.
Po pierwsze, dane pokazują, że Medicare zazwyczaj spędza tyle samo lub więcej w ciągu 90 dni po wypisie, ile wydaje na pierwszą hospitalizację. W przypadku pacjentów, którzy zostali przyjęci z powodu przewlekłych chorób, takich jak zastoinowa niewydolność serca, wydatki na opiekę po leczeniu ostrych stanów mogą kosztować średnio dwa razy więcej kosztów początkowego pobytu w szpitalu, a 90-dniowe wskaźniki readmisji mogą przekraczać 40% (patrz wykres) .2
Po drugie, dane pokazują dużą zmienność średnich wydatków na opiekę po ostrych okresach. Szpitale, w których wydatki na opiekę powysiłkową przekraczały medianę dla danego rodzaju epizodu, wydały średnio około 40% więcej niż szpitale, których wydatki były poniżej mediany, a wahania między szpitalami o najniższych i najwyższych kosztach często przekraczały 100%. Readmisje są jednym z głównych źródeł zmienności. W przypadku epizodów zastoinowej niewydolności serca, wysokodochodowe placówki często mają wskaźniki readmisji o około 40% – o 10 punktów procentowych wyższe niż obiekty o niskich kosztach. Wykorzystanie obiektów opieki po przebytej chorobie również powoduje zmiany. Na przykład szpitale z wysokimi kosztami opieki po ostrym okresie leczenia w celu całkowitego zastąpienia stawów częściej korzystają z usług szpitali rehabilitacyjnych i wykwalifikowanych ośrodków opieki niż osoby o niższych wydatkach.
Ta różnorodność podkreśla możliwości szpitali i ich partnerów w zakresie poprawy jakości i zmniejszenia wydatków poprzez docieranie do pacjentów po wypisaniu ze szpitala i pogodzeniu się z lekami, planowanie terminowych wizyt w ramach podstawowej opieki medycznej, ustalanie planów rozwiązania wspólnych problemów i koordynacja z podmiotami świadczącymi opiekę po ostrych okresach. Chociaż wiele szpitali nie ma silnych powiązań klinicznych z takimi dostawcami, dane, które wnioskodawcy otrzymują z CMS, mogą pomóc im zidentyfikować partnerów, pokazując, gdzie ich pacjenci otrzymują usługi i za jaką cenę.
Krytycznym odkryciem naszej analizy jest to, że obecny projekt programu płatności pakietowych Medicare stwarza ryzyko finansowe dla uczestniczących szpitali, ponieważ stosunkowo niewielka liczba pacjentów w każdym typie epizodu może prowadzić do znacznych różnic w nasileniu choroby z roku na rok. i koszty dla pacjentów wymagających leczenia
[patrz też: batpol, przedszkole ekologiczne kwidzyn, agroma wągrowiec ]

Tags: , ,

No Responses to “Zdobyte lekcje Przygotowanie do Medicare Płatności w pakiecie ad”

 1. Hubert Says:

  leczenie raka jądra polega na jego usunięciu

 2. Victoria Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: psycholog Rzeszów[...]

 3. Stacker of Wheat Says:

  Badaja badaja i nic

 4. Snow Hound Says:

  [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu pościel antyalergiczna[...]

 5. Victoria Says:

  Zapalenie oskrzeli mam co najmniej 2 razy w roku

 6. Alan Says:

  Article marked with the noticed of: dentysta warszawa żoliborz[...]

 7. Married Man Says:

  To bardzo dużo, powinieneś zgłosić się do lekarza

Powiązane tematy z artykułem: agroma wągrowiec batpol przedszkole ekologiczne kwidzyn