Zdrowe zioła
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Posts Tagged ‘arganowy olejek’

Wartość ubezpieczenia Medicare ad

Posted in Uncategorized  by admin
May 22nd, 2018

Mimo że te grupy nie proponują dokładnie tych samych poprawek, niektóre z podstawowych idei są takie same: Po pierwsze, ogranicz wydatki na wydatki, za które beneficjenci odpowiadają – jak większość prywatnych planów już to robi – aby ci, którzy mają żaden inny zasięg nie jest chroniony przed katastrofalnymi kosztami. Po drugie, ograniczyć pokrycie pierwszego dolara (pokrycie bez podziału kosztów przez beneficjentów) w dodatkowe ubezpieczenie Medicare, albo poprzez jego zakazanie, albo przez nałożenie dodatkowej opłaty na plany, które go zapewniają. Dodatek ten odzwierciedlałby dodatkowy koszt programu Medicare wynikający z dodatkowego korzystania z opieki o niskiej wartości przez beneficjentów, którzy nie ponoszą żadnych kosztów z powodu planu dodatkowego, ponieważ składki prywatne naliczane za te plany nie odzwierciedlają dodatkowej koszt. Propozycje te są kontrowersyjne. Ustawa o nagminnym ubezpieczeniu Medicare z 1988 r., Która ograniczyłaby wydatki beneficjenta z kieszeni, okazała się tak kontrowersyjna, że mimo że została uchwalona przez Kongres, została uchylona, zanim weszła w życie. Read the rest of this entry »

Comments Off

Posts Tagged ‘arganowy olejek’

Wartość ubezpieczenia Medicare ad

Posted in Uncategorized  by admin
May 22nd, 2018

Rynek narkotyków oferuje konsumentom i płatnikom niewiele informacji istotnych przy wyborze między subtelnie różnymi ja-również lekami w obrębie tej samej klasy terapeutycznej – których efekt terapeutyczny może być taki sam lub nie. Dopiero w ostatnim dziesięcioleciu, dzięki działaniom grupy krajów reformujących, projektowi przeglądu skuteczności leków, a ostatnio finansowaniu porównawczych badań skuteczności za pomocą amerykańskiej ustawy o odzyskiwaniu i ponownym inwestowaniu, ustawie o przystępnej cenie, a obecnie badaniach ukierunkowanych na pacjenta. W Instytucie, zaczęliśmy nadążać za istotnym projektem porównywania leków, aby amerykańscy konsumenci i ich lekarze mogli podejmować sensowne decyzje dotyczące leczenia – projekt, który zainicjował oryginalne badania Kefauvera pół wieku temu. Finansowanie i ujawnianie informacji
Formularze ujawnień dostarczone przez autorów są dostępne wraz z pełnym tekstem tego artykułu na stronie.
Author Affiliations
Z Departamentów Medycyny i Historii Medycyny, Johns Hopkins University School of Medicine, Baltimore (JAG); oraz Departament Globalnego Zdrowia i Medycyny Społecznej, Harvard Medical School i Centrum Historii Medycyny, Francis Countway Library of Medicine – oba w Bostonie (SHP). Read the rest of this entry »

Comments Off

Posts Tagged ‘arganowy olejek’

Wartość ubezpieczenia Medicare ad

Posted in Uncategorized  by admin
May 22nd, 2018

Po drugie, jeśli spodziewany zwrot jest uzależniony od spełnienia kryteriów, od tego momentu można spodziewać się spowolnienia tendencji wzrostowej. Oparcie zwrotu kosztów na kryteriach odpowiedniości może również poprawić ogólną jakość opieki, zapobiegając komplikacjom, które mogły wystąpić w operacjach, które początkowo były nieodpowiednie. Na przykład zaobserwowano poprawę jakości przy odpowiednim zastosowaniu endarterektomii tętnic szyjnych, która zmniejszyła częstość udarów u pacjentów, którzy wymagają i poddali się zabiegowi, ale także zmniejszyła udary wywołane zabiegami chirurgicznymi, zapobiegając endarterektomii tętnic szyjnych z niewłaściwych powodów.5 Chociaż wdrażanie kryteriów adekwatności dla całkowitej łącznej alloplastyki stawów nie powiodło się w przeszłości, istnieje kilka powodów, dla których prawdopodobnie zadziała ona teraz. Po pierwsze, liderzy opinii w amerykańskiej społeczności ortopedycznej, głównie w American Academy of Orthopedic Surgeons, uznali znaczenie takich kryteriów i już zaczęli je opracowywać jako wytyczne dla innych procedur ortopedycznych. Po drugie, odpowiedzialne organizacje opiekuńcze i inne instytucje prowadzące podobne modele świadczenia opieki zdrowotnej stają się wpływowe, a ponieważ odchodzą od płatności opartych na procedurach, mogą również potrzebować zastosować takie kryteria, aby ograniczyć ogólne koszty. Read the rest of this entry »

Comments Off

Posts Tagged ‘arganowy olejek’

Wartość ubezpieczenia Medicare ad

Posted in Uncategorized  by admin
May 22nd, 2018

Pomiary rejestrowano codziennie i analizowano jako średnie tygodniowe wartości predykcyjne dla porannego i wieczornego PEF oraz objawów astmy. Kontrolę astmy i jakość życia oceniano za pomocą kwestionariusza ACQ-78 i oceny jakości życia astmy (AQLQ), 11. AQLQ składa się z 32 pytań dotyczących objawów i ograniczeń związanych z astmą podczas poprzednich 2 tygodni. Każda pozycja jest oceniana w skali od (poważnie upośledzona) do 7 (bez utraty wartości); minimalna klinicznie istotna różnica wynosi 0,5 jednostki. Read the rest of this entry »

Comments Off

« Previous Entries