Zdrowe zioła
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Polityka opieki zdrowotnej pod przewodnictwem prezydenta Romneya

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Kiedy Mitt Romney prowadził kampanię w 2002 r., By zostać gubernatorem stanu Massachusetts, nie dał żadnej wskazówki, że poprowadzi uchwalenie najbardziej konsekwentnej ustawy o reformie służby zdrowia w historii USA. Jednak już w lutym 2003 r. Gubernator Romney zaczął intymować swoje prawo do opracowania prawa obiecującego prawie powszechne ubezpieczenie zdrowotne, które zostało uchwalone w 2006 r. Chociaż plany zapowiadane w retoryce kampanii często różnią się od późniejszych działań politycznych, różnica ta jest szczególnie rozważenie potencjalnej federalnej polityki zdrowotnej pod przewodnictwem prezydenta Romneya. Choć Romney przedstawił wiele opinii i komentarzy jako kandydat na prezydenta, nie przedstawił on żadnych szczegółowych planów dotyczących reformy amerykańskiego systemu opieki zdrowotnej, a jego propozycje prowokują pytania bardziej, niż udzielają odpowiedzi. Ale przegląd strony internetowej kampanii Romneya, publicznych wystąpień, debat, wywiadów i innych wypowiedzi1 ujawnia pięć podstawowych elementów jego intencji polityki zdrowotnej. Romney chciałby uchylić znaczną część ustawy Affordable Care Act (ACA), w szczególności przepisów, które rozszerzają ubezpieczenie zdrowotne dla nieubezpieczonych poprzez prywatne plany zdrowotne i Medicaid. Próbowałby przenieść Medicare w kierunku modelu o zdefiniowanej składce (premii lub kuponu), poczynając od 2023 roku. Zamieniłby Medicaid w program stypendiów blokowych, ograniczając fundusze federalne przekazywane rządom państwowym. Starałby się o indywidualne odliczenie od podatku od ubezpieczenia zdrowotnego (podobnie jak w przypadku pracodawcy) i przejął wiele regulacji państwowych na rynku prywatnych ubezpieczeń zdrowotnych. A on nadzorowałby masowe redukcje wydatków federalnych we wszystkich programach zdrowotnych jako produkt uboczny jego budżetu i propozycji podatkowych.
W jaki sposób można odtwarzać te zasady. Chociaż Romney zobowiązuje się do uchylenia ACA, 2 pełne uchylenie byłoby trudne, ponieważ republikanie musieliby utrzymywać kontrolę nad Izbą Reprezentantów i zwiększyć ich liczbę w Senacie z 47 do 60, aby uzyskać odporną na obrażenia większość. W przeciwnym razie, jeśli Republikanie wygrają Biały Dom, utrzymają kontrolę nad Izbą i wygrają zwykłą większość miejsc w Senacie, mogą zlikwidować istotne elementy ACA, stosując zasady dotyczące uzgodnień budżetowych, które wymagają tylko 51 głosów w Senacie. Ponieważ pojednanie ogranicza się do przepisów mających bezpośredni wpływ na budżet federalny, wiele sekcji ACA byłoby nietykalnych. Jednak elementy, które miałyby największy wpływ i najbardziej kosztowałyby (np. Dopłaty do Medicaid i dopłaty do ubezpieczeń zdrowotnych) mogłyby zostać uchylone.
Czy Romney chciałby uchylić dwustronne i popularne przepisy ACA, takie jak zamknięcie luki ( dziurka od pączka ) w ubezpieczeniach Medicare Part D na receptę, ubezpieczeniach ochrony konsumentów, ustawie o udoskonalaniu Indian Health Care, etykietowaniu kalorii w sieciowych restauracjach, wysiłki zmierzające do ograniczenia oszustw i nadużyć, a także wielu innych, są niejasne. We wrześniu Romney powiedział w Meet the Press : Nie pozbędę się reformy systemu opieki zdrowotnej. Oczywiście, jest wiele rzeczy, które chciałabym wprowadzić w reformie służby zdrowia, które zamierzam wprowadzić. 3 Część zastąpienia zobowiązania uchylenie i zastąpienie jest niezdefiniowana.
Nie jest również pewne, czy administracja Romney będzie dążyć do uchylenia 716 miliardów dolarów w oszczędnościach Medicare, które zostaną wykorzystane do sfinansowania około połowy kosztów ACA
[przypisy: przytulisko u wandy, grot jędrzejów, pufa dla leniucha ]

Tags: , ,

No Responses to “Polityka opieki zdrowotnej pod przewodnictwem prezydenta Romneya”

 1. Stefan Says:

  [..] Artukul zawiera odniesienia do tresci: wizyty domowe warszawa[...]

 2. The China Wall Says:

  Pani Wiktorio, a co to były za suplementy?

 3. Old Regret Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do biegunka u niemowlaka[...]

 4. Katarzyna Says:

  Aby być zdrowym trzeba chcieć się wyleczyć!

 5. Lena Says:

  [..] Odniesienie w tekscie do najlepszy spalacz tłuszczu[...]

 6. Psycho Thinker Says:

  Ostatnio nabawiłam się kontuzji podczas rozciągania

Powiązane tematy z artykułem: grot jędrzejów przytulisko u wandy pufa dla leniucha