Zdrowe zioła
Naturalne sposoby na codzienne zdrowie

Moc podatkowa i zdrowie publiczne ad

Posted in Uncategorized  by admin
September 1st, 2019

Aby uniknąć tego wymogu, podatek musi być spowodowany pewnymi okolicznościami, takimi jak brak ubezpieczenia. Dopóki limity te są przestrzegane, działania Kongresu podlegają mocy podatkowej i mogą być wykorzystywane do różnych celów regulacyjnych. Kongres może korzystać z zachęt podatkowych, aby zachęcać ludzi do kupowania określonych produktów, tak jak to miało miejsce w przypadku zakupu domów i edukacji zawodowej. Może również wykorzystywać negatywne zachęty: podatki federalne były wykorzystywane do zniechęcania do takich zachowań, jak używanie tytoniu i sprzedawanie spiłowanych strzelb. Teraz Kongres może nawet zastosować podatki do zaniechań lub braku aktywności, takich jak nie kupowanie czegoś. Aby powoływać się na przeciwnika z ADA, nic w opinii Roberta nie powstrzyma rządu przed opodatkowaniem ludzi, którzy nie kupią brokułów, o ile podatek jest skromny.
Rząd federalny od dawna stosuje podatki, aby osiągnąć cele w zakresie zdrowia publicznego, ale w dość ograniczonym zakresie. Podatki i kary podatkowe dla osób fizycznych są zwykle ograniczone do produktów, które powodują szkody zdrowotne i związane z nimi koszty społeczne, takie jak tytoń, alkohol, broń palna i zanieczyszczenia. Opodatkowanie czynności jest rzadsze i ogranicza się do transakcji gospodarczych; ostatnio ACA nałożyła 10% podatku na usługi garbarni-salonu. Szersze stosowanie kar podatkowych i zachęt do wpływania na korporacje w celu powstrzymania się od działań zagrażających zdrowiu, takich jak skażenie środowiska, lub do angażowania się w działania promujące zdrowie, takie jak dofinansowywanie programów ubezpieczeń zdrowotnych i programów odnowy biologicznej.
Opinia Roberta wydaje się zachęcać do bardziej ukierunkowanych, asertywnych interwencji mających na celu promowanie zdrowia publicznego. Na przykład, zamiast jedynie opodatkowania sprzedaży tytoniu, rząd federalny może wymagać od osób zapłacić karę podatkową, chyba że oświadczy, że nie używał wyrobów tytoniowych w ciągu roku. Może to stanowić ulgę podatkową dla osób, które przedkładają dokumentację, że ich wskaźnik masy ciała znajduje się w prawidłowym zakresie lub spadł w ciągu roku lub dla osób z cukrzycą, które udokumentowały, że ich poziomy hemoglobiny glikowanej są kontrolowane. Może opodatkować osoby, które nie będą mogły nabyć członkostwa w siłowni. Może to wymagać od podatników, aby ukończyli roczny plan poprawy zdrowia ze swoim lekarzem w celu uzyskania ulgi podatkowej, choć może to być zakwestionowane w innych częściach Konstytucji. Strategie te odbiegają od tradycyjnych zastosowań podatków poprzez celowe zaniechania i niekomercyjne działania, które są ważnymi czynnikami odpowiedzialnymi za przewlekłą chorobę.
Również rządy stanowe i lokalne mogą realizować takie strategie. Nakładanie podatków w celu osiągnięcia celów regulacyjnych – nawet podatki przypominające mandaty z karami – znajduje się w zasięgu władzy policyjnej. Posiadali tę moc, aby nałożyć różne grzechy na niezdrowe produkty, a także na bardziej innowacyjne sposoby, takie jak mandat ubezpieczeniowy z SRP, który był pionierem Massachusetts. Orzeczenie Trybunału jasno stwierdza, że rząd federalny może wejść na terytorium historycznie zdominowane przez państwa.
Podatki są atrakcyjnym mechanizmem regulacji zdrowia publicznego z kilku powodów. Proponują kuksańce i rozwiązania rynkowe jako alternatywy dla sztywnych mandatów. Polisy oparte na opodatkowaniu, takie jak SRP, zachowują element dobrowolności, zwłaszcza że prawodawcy mogą skalibrować karę podatkową na wagę pożądanej zmiany zachowania
[podobne: zupa dyniowa z mleczkiem kokosowym, przytulisko u wandy, stomatologia mikroskopowa łódź ]

Tags: , ,

No Responses to “Moc podatkowa i zdrowie publiczne ad”

  1. Nikodem Says:

    Najlepiej to robic badania kontrolne

  2. 57 Pixels Says:

    [..] Blog oznaczyl uzycie nastepujacego fragmentu implanty zębów[...]

  3. Kingfisher Says:

    Mojej siostrze, w wieku 10 lat usunęli wyrostek

Powiązane tematy z artykułem: przytulisko u wandy stomatologia mikroskopowa łódź zupa dyniowa z mleczkiem kokosowym